O Bazie

Poznajmy się bliżej

Jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych i rozbrykanych chłopców. Jeden przedszkolak, drugi prawie dwulatek. Wulkany energii, które trzeba gdzieś rozładować. Kiedy szukałam odpowiednich zajęć, warsztatów w naszym mieście, powiem Wam było bardzo ciężko. Były jakieś sporadyczne, ale w porównaniu do stolicy wielkopolski nie znaleźliśmy odpowiednich, stad między innymi pomysł na stworzenie BAZY – Centrum Kreatywnej Edukacji

Ja mam na imię Daria i od czasu kiedy urodził się Franek, pomagam dzieciom szkolnym w odrabianiu lekcji i przygotowaniu ich do sprawdzianów, egzaminów. W zeszłym roku również zostałam poproszona o zajęcia indywidualne dla przedszkolaków i zerówki co zmobilizowało mnie jeszcze bardziej do tego, żeby Baza powstała właśnie w Gnieźnie. Moje doświadczenie w pracy z dziećmi pozwala mi przekształcić ich słabe punkty , na najmocniejsze. W swojej pracy używam niekonwencjonalnych sposobów nauczania (np. kart Grabowskiego, klocków Lego) a moi uczniowie, którzy mieli problem z matematyką, po moich zajęciach, nie uważają już jej za najstraszniejszy przedmiot w szkole – to strasznie motywuje.

Tata Maciej i mój mąż jest najlepszym tatą na świecie i gdy jest w domu uwierzcie mi matka może nie istnieć. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawę, ale i jest też organizatorem ciekawych wypraw dzięki którym chłopcy poznają otaczający ich świat. Nie raz usłyszycie o nim w Bazie bo też będzie prowadził kilka cyklicznych zajęć i imprez w naszym nowym miejscu.

No i chłopcy Franek i Ignaś chłopcy którzy nie są książkowi, czyli po przeczytaniu wielu książek rozwojowych, te przypadki jeszcze nie zostały opisane. Są bardzo pomysłowi i ciekawi świata. Nie raz będą gościć na naszym blogu, bo to oni nas zainspirowali do tego, że naprawdę warto.

Czekamy na was tutaj, liczmy, że powstaną tutaj ciekawe dyskusje i zostawicie po sobie ślad istnienia.

Do zobaczenia już wkrótce…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *