Znajdź nas:

Kreatywna sobota z Biblioteką w Rogowie

Kreatywne warsztaty dla dzieci Biblioteka Rogowo

W sobotę odwiedziliśmy Gminną Bibliotekę w Rogowie, a tam spotkaliśmy 2 grupy dzieci, z którymi przeprowadziliśmy kreatywne warsztaty.

Zajęcia dla dzieci w Rogowie zaczęliśmy od rozmowy na bardzo ważny temat jakim jest niezaśmiecanie naszej planety. Dodatkowo w czasie warsztatów dzieci dowiedziały się jak mogą dbać o dobro Ziemi.

Oczywiście nie mogło zabraknąć eksperymentów. Dzieci wykonały ciecz nienewtonowską, którą zabrały do domów. Dodatkowo przygotowaliśmy model planety – Ziemi, widzianej z kosmosu. 

Na zakończenie warsztatów, dzieci samodzielnie zrobiły biało-czerwone zakładki do książek, które nawiązują do najbliższych patriotycznych świąt – Święta Pracy, Dnia Flagi i Święta Konstytucji.

Każde odwiedziny Biblioteki w Rogowie to dla nas olbrzymia przyjemność – uwielbiamy pracę z tak kreatywnymi dziećmi!

Dziękujemy za zaproszenie, a jeśli chcecie zaprosić nas do siebie to zajrzyjcie do sekcji oferta dla szkół i przedszkoli gdzie znajdziecie więcej informacji. A tymczasem zajrzyjcie do relacji.

Zdjęcia: Biblioteka Gminna w Rogowie

Więcej postów

warsztaty chemiczne slime gniezno

Kosmiczny odlot w Parku Miejskim

Dziecięcy Tydzień Kreatywny nieMOŻLIWE, to wydarzenie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Baza uczestniczy w tym projekcie od samego początku czyli już od 3.

Pierwsze warsztaty Ukulele w Bazie

W poniedziałek (11 lipca) odbyły się pierwsze warsztaty ukulele! Na pokładzie trzy zdolne kobiety + niezawodna prowadząca Matka Muzyk. Nie dajcie się zwieść ich niewinnym