URODZINY W BAZIE

Twoje dziecko za chwilę będzie miało kolejne urodziny i znowu stoisz przed problemem, gdzie je urządzić? Jesteście z Gniezna lub okolic i szukacie kreatywnych urodzin dla dziecka? Kreatywne urodzinki dla dzieci w Gnieźnie to jedna z naszych specjalności.

Urodziny dla Twojego dziecka są jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku! Zadbaj, by ten dzień był wyjątkowy! Z przyjemnością zajmiemy się organizacją przyjęcia w BAZIE, które na długo pozostanie w pamięci małego jubilata i jego gości. Urodziny zorganizowane przez nas są inne niż wszystkie – łączą naukę ze świetną zabawą!

W organizacji niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci jesteśmy EKSPERTAMI

Urodzinowe scenariusze do wyboru:

Nie znalazłeś tematu urodzin, które Ciebie interesują?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy specjalnie dla Twojego dziecka indywidualny scenariusz

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie urodzinowe właśnie u nas?

Oferujemy wyjątkowe, kreatywne, scenariusze edukacyjne: Urodzinowe Laboratorium Slime (HIT), Detektywi w akcji, Urodzinowe Laboratorium Chemiczne, Quilling – urodziny kreatywne, Żelki Mydlane – Urodzinowe SPA, Urodzinowe SPA – Kule do Kąpieli, Leśne urodziny – zamykamy las w słoiku, Kodowanie na dywanie, Urodzinowe Tiulowe Szaleństwo, Cuda z patyczków. Podczas przyjęcia dzieci rozwijają takie umiejętności, jak kreatywność, wyobraźnia, logiczne myślenie, jednocześnie mając przy tym mnóstwo radości!

Podczas przyjęcia wykonamy fotorelację, którą udostępnimy jubilatowi i jego gościom w prywatnej galerii internetowej.

Przy niektórych scenariuszach jubilat i jego goście zabiorą do domu przedmioty, które samodzielnie wykonali na przyjęciu (dotyczy m.in. scenariuszy: Urodzinowe Laboratorium Slime (HIT), Quilling – urodziny kreatywne, Urodzinowe SPA – Kule do Kąpieli, Leśne urodziny – zamykamy las w słoiku, Urodzinowe Tiulowe Szaleństwo, Cuda z patyczków, Żelki Mydlane – Urodzinowe SPA

Przy dokonaniu rezerwacji jubilat otrzyma pakiet wydrukowanych zaproszeń na przyjęcie urodzinowe.

Gdzie odbywają się urodziny?

Urodziny dla dzieci odbywają się w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła 5 (II piętro) – BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej

Zapewniamy:

Dodatkowe informacje:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!