URODZINY W BAZIE

Twoje dziecko za chwilę będzie miało kolejne urodziny i znowu stoisz przed problemem, gdzie je urządzić? Jesteście z Gniezna lub okolic i szukacie kreatywnych urodzin dla dziecka? Kreatywne urodzinki dla dzieci w Gnieźnie to jedna z naszych specjalności.

Urodziny dla Twojego dziecka są jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku! Zadbaj, by ten dzień był wyjątkowy! Z przyjemnością zajmiemy się organizacją przyjęcia w BAZIE, które na długo pozostanie w pamięci małego jubilata i jego gości. Urodziny zorganizowane przez nas są inne niż wszystkie – łączą naukę ze świetną zabawą!

W organizacji niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci jesteśmy EKSPERTAMI

Urodzinowe scenariusze do wyboru:

Nie znalazłeś tematu urodzin, które Ciebie interesują?

Skontaktuj się z nami – przygotujemy specjalnie dla Twojego dziecka indywidualny scenariusz

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie urodzinowe właśnie u nas?

Oferujemy wyjątkowe, kreatywne, scenariusze edukacyjne: Urodzinowe Laboratorium Slime (HIT), Detektywi w akcji, Urodzinowe Laboratorium Chemiczne, Quilling – urodziny kreatywne, Żelki Mydlane – Urodzinowe SPA, Urodzinowe SPA – Kule do Kąpieli, Leśne urodziny – zamykamy las w słoiku, Kodowanie na dywanie, Urodzinowe Tiulowe Szaleństwo, Cuda z patyczków. Podczas przyjęcia dzieci rozwijają takie umiejętności, jak kreatywność, wyobraźnia, logiczne myślenie, jednocześnie mając przy tym mnóstwo radości!

Podczas przyjęcia wykonamy fotorelację, którą udostępnimy jubilatowi i jego gościom w prywatnej galerii internetowej.

Przy niektórych scenariuszach jubilat i jego goście zabiorą do domu przedmioty, które samodzielnie wykonali na przyjęciu (dotyczy m.in. scenariuszy: Urodzinowe Laboratorium Slime (HIT), Quilling – urodziny kreatywne, Urodzinowe SPA – Kule do Kąpieli, Leśne urodziny – zamykamy las w słoiku, Urodzinowe Tiulowe Szaleństwo, Cuda z patyczków, Żelki Mydlane – Urodzinowe SPA

Przy dokonaniu rezerwacji jubilat otrzyma pakiet wydrukowanych zaproszeń na przyjęcie urodzinowe.

Poznaj kreatywne scenariusze urodzin w Bazie

Urodziny Slime
Wiek: 4+

Laboratorium Slime (HIT!)

Urodzinowe Laboratorium Slime to największy hit BAZY. To wyjątkowa impreza dla dzieci w wieku od 4. lat. Jeśli Twoje dziecko wspomniało kiedyś, że chce się bawić glutem to prawdopodobnie chodziło mu o tą zabawkę.

W czasie urodzin dzieci dowiedzą się jakich materiałów użyć do wykonania własnych slimów. Poznają podstawy chemii i różne właściwości fizyczne masy.

Samodzielne robienie kolorowych glutów sprawi najmłodszym dużo radości, ale ponadto rozwija kreatywność, motorykę małą oraz koncentrację.

Eksperymenty chemiczne dla dzieci
Wiek: 4+

Eksperymenty chemiczne (HIT!)

W czasie urodzinowych eksperymentów chemicznych przeniesiemy się razem z jubilatem i jego gośćmi do laboratorium pełnego doświadczeń chemicznych. 

W czasie urodzin najmłodsi wkroczą do świata chemii. Zapoznają się z narzędziami używanymi do wykonywania eksperymentów oraz poznają zasady bezpieczeństwa przy pracy z odczynnikami.

Podczas urodzin dzieci biorą udział w doświadczeniach pokazowych oraz mają możliwość samodzielnego przeprowadzenia eksperymentu pod okiem instruktora.

Sensoryczne urodziny w Gnieźnie
Wiek: 2+

Sensoryczne urodziny (NOWOŚĆ!)

Coś czego jeszcze w Gnieźnie nie było! Sensoryczne urodziny dla maluchów!

W czasie warsztatów będziemy kreatywnie się brudzić, przesypywać, lepić, wąchać. W czasie urodzin będziemy pobudzać u maluchów wszystkie zmysły: węch, wzrok, słuch, dotyk i smak.

Sensoryczne urodziny to warsztaty w których aktywnie uczestniczą rodzice.

Te urodziny to kolorowe i pachnące warsztaty dla małego solenizanta i jego gości.

 

Odlotowe urodziny dla dzieci
Wiek: 5+

Kosmiczne urodziny

Opis wkrótce

Warsztaty plastyczne dla dzieci Gniezno, kurs rysunku gniezno, nauka rysunku
Wiek: 7+

Słodkie rysunki - Kawaii

Kawaii to japońska sztuka prostych rysunków krok po kroku, które można wykorzystać do ozdobienia notatek, planerów, kartek okolicznościowych czy okładek na zeszyt. Dzięki prostym instrukcjom jesteśmy w stanie stworzyć piękne ilustrację, nawet gdy niespecjalnie umiemy rysować.

W czasie urodzin wspólnie z jubilatem i jego goścmi nauczymy się rysować kilku prostych rysunków.

Urodziny Kawaii to specjalne artystyczne urodzinki dla dzieci w czasie których będziemy rozwijać kreatywność oraz motorykę małą.

najlepsze urodziny w gnieźnie
Wiek: 3+

Bajkowe urodziny

Opis wkrótce

Urodziny dla dzieci gniezno
Wiek: 7+

Quillingowe urodziny

Opis wkrótce

las w słoiku
Wiek: 4+

Las w szkle

W czasie tych urodzin połączymy dobrą,  kreatywną zabawę z nauką o roślinach i biosferze, a dodatkowo stworzymy piękną ozdobę każdego domu.

Podczas warsztatów jubilat wraz z goścmi poznają tajniki jak własnoręcznie wykonać ekosystem zamknięty w słoiku oraz aby las w słoiku cieszył nas przez długi czas.

 

Kreatywne urodziny dla dzieci
Wiek: 4+

Kreatywne urodziny

Kreatywne urodziny to cała masa niecodziennej zabawy,  humoru i własnoręcznych dzieł do zabrania na pamiątkę.

Kreatywne urodziny pobudzają wyobraźnię, pozwalają rozwijać u dzieci umiejętność pracy w grupach i umiejętność zdrowej rywalizacji. Ponadto wpływają pozytywnie na usprawnienie zdolności manualnych, koncentracji oraz ćwiczą cierpliwość, ponieważ niektóre z zadań wymagają precyzji i wytrwałości w dążeniu do celu.

Dokładny temat kreatywnych urodzinek jest uzgadniany indywidualnie z rodzicami.

Zapewniamy:

Dodatkowe informacje:

Gdzie odbywają się urodziny?

Urodziny dla dzieci odbywają się w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła 5 (II piętro) – BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!